Kalite . GAMA Ticaret . GAMA

Kalite

GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş Yönetimi, sunmayı taahhüt ettiği hizmet ve hizmetlerle ilgili faaliyetlerinin daima yasal düzenlemelere, GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş değerlerine/ilkelerine ve müşteri istek ve beklentilerine uygun olmasını sağlayacağını; bunun için gerekli tüm önlemleri alacağını ve başlatacağını taahhüt eder.

Kalite Yönetim Sistemi, GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş.’nin kalite hedef ve politikaları baz alınarak, ISO 9001: 2008 Standardı’nda belirtilen hususlar minimum gereklilik olarak yerine getirilecek şekilde oluşturulmuştur. Kalite Yönetim  sisteminin yeterli ve etkin olduğunun objektif ve tarafsız biçimde kanıtlanması amacıyla bağımsız bir Sertifikasyon kuruluşu tarafından değerlendirilmesi  ve belgelendirilmesi kararlaştırılmıştır.

Tanımlanmış, yürürlüğe konmuş ve uygulanmakta olan Kalite Güvence Sistemine, GAMA Ticaret ve Turizm A.Ş Yönetimi uyacağını ve sistemin optimal şekilde çalışması için gerekli olan kaynakları tahsis edeceğini ve sistemin  tüm çalışanlar tarafından anlaşılmasını ve uygulanmasını sağlayacağını ve sistemin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.