Kurumsal . GAMA Güç Sistemleri . GAMA

Kurumsal

GAMA Güç Sistemleri Mühendislik ve Taahhüt A.Ş., GAMA Holding'in Enerji Santralları yapım projelerinde Mühendislik-Satın alma-Yapım “EPC” (Engineering-Procurement-Construction) taahhütler alanında uzmanlaşan bir iştirakidir.

GAMA Güç Sistemleri, müşterilerinin enerji santral yatırımlarını hayata getirmelerinde en etkin hizmeti verebilmek amacıyla, faaliyetlerini “mühendislik, satın alma, yapım, çalıştırma ve devreye alma, garanti dönemi hizmetleri ve yedek parça desteğini” içerecek şekilde yapılandırmıştır. GAMA Güç Sistemleri müşterilerine enerji yatırımları konusunda her türlü enerji santralı taahhütleriyle, kesintisiz ve eksiksiz bir anahtar teslim hizmet paketi sunmaktadır.

GAMA Güç Sistemleri, enerji santralları konusunda dünyada lider EPC şirketler arasındaki yerini pekiştirmektedir. Çok kültürlü yönetim yaklaşımı ile GAMA Güç Sistemleri, dünya genelinde ve çok çeşitli yerlerde hizmet verebilme esneklik ve becerisine sahiptir. GAMA Güç Sistemleri; yerel dil, kültür ve çalışma koşullarını anlayarak, en yüksek standartlarda hizmet sağlama prensibini benimsemiştir.