İnsan Kaynakları . GAMA Güç Sistemleri . GAMA

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

Karşılıklı güven ve etik değerlerin ön planda olduğu şirket kültürümüz, insan kaynakları politikamızın temelidir.
Her biri farklı sektörlerde / alanlarda faaliyet gösteren GAMA şirketlerinin; büyüme hedefleri ve stratejilerini destekleyecek esnek İnsan Kaynakları politikaları belirlenmektedir.
 
Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttıracak bir ortam yaratmak, çalışanların gelişimine yatırım yapmak, bu ortamın korunup geliştirilmesi için gerekli politikaları ve teknik bilgiyi oluşturarak, şirketimizi nitelikli personel açısından çekici kılmak, nitelikli personelimizi korumak, temel insan kaynakları politikamızdır.
 

Kariyer ve İş Olanakları

Bu web sitesi kariyer.net altyapısı ile desteklenmektedir. Yapılan başvuruları sadece GAMA görür ve değerlendirir. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde değerlendirilir.
 
GAMA web sitesinden “Açık Pozisyonlar” linkini seçip, açık pozisyonları görebilir ve inceleyebilirsiniz. 
Kariyer.net üyesi iseniz, “Açık Pozisyonlar” link’inde ilgilendiğiniz pozisyonu seçtikten sonra, gelen sayfadaki “kullanıcı adı” ve “şifrenizi” girip, “Online Başvuru” kutusuna basarak, ilanlara başvurunuzu yapabilirsiniz.
 
Kariyer.net üyesi değilseniz,on-line application kısmında yeralan “member” kısmına tıklayarak özgeçmişinizi oluşturabilir ve yukarıdaki adımları takip ederek GAMA’ya iş başvurularınızı yapabilirsiniz.
 
Girmiş olduğunuz özgeçmişinizi daha sonra değiştirmek için ve yapmış olduğunuz başvuruları görmek üzere “Açık Pozisyonlar” sayfasındaki, Özgeçmiş Bilgilerim ve Başvurularım bağlantılarından yararlanabilirsiniz.
 
 

Başvuru ve İşe Alım Süreci

CV/Özgeçmişinizin bize ulaşması ile birlikte başvuru süreciniz başlamış demektir. İlk olarak bilgi ve deneyimleriniz değerlendirilmekte ve varsa aranan pozisyonlarımızla eşleştirilmektedir.
 
CV/Özgeçmişinizde verdiğiniz bilgiler ve deneyimleriniz doğrultusunda aranan pozisyonlar için uygun olduğunuz saptandığında, sizinle temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilirsiniz.
 
Açık pozisyonlarla eşleşmeyen Özgeçmişler veritabanımızda saklanmakta, uygun pozisyon oluşması halinde adaylarla irtibata geçilmektedir.
 
Bu irtibat sonrası, İnsan Kaynakları uzmanlarımız adaylarla bire-bir yapılandırılmış mülakat (Structured Interview) yapmakta ve mülakat sonuçları adaylara mail yoluyla iletilmektedir. 
 

İş başvurunuzu yapmak için lütfen tıklayınız.

 
 İlginiz için teşekkür ederiz.
 

 

Açık Pozisyonlar

Açık pozisyonumuz bulunmamaktadır.
 
Staj başvurularımız sona ermiştir.